قوانین و شرایط استفاده

آخرین به‌روزرسانی: 1 شهریور 1400
محتوای این صفحه به‌مرور آپدیت می‌شود.
استفاده شما از خدمات و محصولات سایت ناد هنر به‌معنی پذیرفتن این قوانین است.
01

انتشار محصولات (فایل‌های صوتی و ویدیویی)

محصولات ناد هنر در هیچ و‌ب‌سایت، صفحه یا کانالی در شبکه‌های اجتماعی به‌صورت نمایندگی یا عامل فروش عرضه نمی‌شود. پر واضح است که این مجموعه هیچ رضایتی مبنی بر انتشار غیرمجاز تولیدات خود ندارد. هیچ فرد یا گروهی مجوز انتشار محصولات ناد هنر به‌صورت "رایگان" یا "پولی" را ندارد و در صورت مشاهده موارد تخلف، پیگیری‌های حقوقی انجام خواهد شد.

02

مجوز استفاده

در صورت خرید هر یک از محصولات سایت ناد هنر، مجوز به‌اشتراک‌گذاری آن را دریافت نمی‌کنید. شما می‌توانید توسط اطلاعات کاربری خود وارد سایت ما شده و به دفعات دلخواه فایل‌ها را دانلود یا از پلیرهای موجود پخش نمایید.

03

انتشار بخش‌هایی از برنامه‌ها در شبکه‌های اجتماعی

استفاده و به‌کار بردن تیزرهایی که توسط مجموعه ناد هنر تدوین و منتشر می‌شوند، منوط بر اینکه تگ nadhonar حذف نشود، بدون اشکال است. انتشار ویدیوهای ما که در فروشگاه nadhonar.com به‌صورت تجاری عرضه شد‌ه‌اند (چه به‌صورت کامل و چه به‌صورت تقطیع شده) در شبکه‌های اجتماعی مجاز نیست.

04

اشتراک‌گذاری فایل‌ها با دوستان و خانواده

چنانچه برنامه‌ای از ناد هنر خریداری کردید و خواستید آن را برای دوستان یا اقوام و آشنایان خود بفرستید، لطفاً در نظر داشته باشید که ارسال فایل یا لینک دانلود فقط برای "خانواده درجه 1 شما" بلامانع است و برای سایر موارد، پیشنهاد خرید از سایت ناد هنر مزید امتنان خواهد بود.

05

حساب کاربری شما در سایت ناد هنر

به دو طریق می‌توانید در سایت ناد هنر ثبت‌نام کنید؛ یکی با استفاده از شماره موبایل شما (اگر در ایران هستید) و دیگری توسط آدرس ایمیل‌تان (اگر در ایران یا هر کجای دنیا هستید). در نظر داشته باشید که اطلاعات کاربری خود را به‌صورت عمومی در جایی منتشر نکنید. همچنین تعداد لاگین‌های فعال به حساب کاربری شما توسط سیستم بررسی شده و از ورودهای غیرمجاز جلوگیری می‌گردد.